فیلم و سریال

سریال گلهای خونی قسمت ۹۷

دانلود سریال گلهای خونی قسمت ۹۷

سریال گلهای خونی قسمت ۹۷ + کیفیت عالی. این سریال طرفداران زیادی را در ایران دارد و می توان گفت که یکی از ترند ترین سریال ها می باشد. سریال گلهای خونی به کارگردانی عمر بایکول ساخته شده است.

اگر قصد دانلود سریال گلهای خونی قسمت ۹۷ را دارید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

دانلود سریال گلهای خونی قسمت ۹۷

 

سریال گلهای خونی قسمت ۹۷

دانلود سریال گلهای خونی قسمت ۹۷ با کیفیت ۳۶۰ دانلود
دانلود سریال گلهای خونی قسمت ۹۷ با کیفیت ۷۲۰ دانلود

کارگردان سریال زیبای گلهای خونی

 

سریال گلهای خونی محصول کشور ترکیه می باشد و کارگردانی این سریال را نیز عمر بایکول بر عهده دارد.

خلاصه داستان

 

خانواده دیلان با خانواده باران مشکلات بسیار زیادی دارند. در ابتدای ماجرا خانواده دیلان با توجه به مشکلات و اختلافاتی که با خانواده باران داشته است برای کشتن مادر باران تلاش می کنند و بعد از تلاش های متعدد این کار را انجام می دهند و مادر دیلان کشته می شود و آتش انتقام در وجود باران و خانواده اش روشن می شود و به دنبال راهی برای انتقام گرفتن از آن ها است.

 

عموی باران نیز عاشق ثروت و پول می باشد و باران نیز در یک خانواده ی پولداری به دنیا آمده است و طبیعتا او نیز یک شخص پولدار می باشد. عموی باران ابتدا جوری رفتار می کند که انگار در کنار باران می باشد و به او کمک می کند اما در حقیقت او به دنبال مال و ثروت باران است و هر طوری که شده می خواهد آن ها را به دست بیاورد.

بیشتر مطالعه کنید  سریال اسارت قسمت 117

 

بعد از گذشت مدتی باران متوجه می شود که آتش انتقام به او آسیب های زیادی می زند و این به ضرر اوست و باران تصمیم می گیرد تا با دیلان ازدواج تقلبی کند تا دشمنی بین دو خانواده نیز به پایان برسد اما وقتی این موضوع را با خانواده شان در میان می‌ گذارند آن ها مخالفت می کنند ولی باز هم آن ها ازدواج می کنند.

 

به مرور زمان عشق تقلبی ان های به عشق واقعی تبدیل می شود و….

 

اگر قصد دانلود سریال گلهای خونی قسمت ۹۷ را دارید لینک دانلود این سریال را می توانید در ابتدای مقاله پیدا کنید.

اطلاعاتی درباره سریال گلهای خونی

 

این سریال محصول کشور ترکیه می باشد که در ژانر درام و عاشقانه به کارگردانی عمر بایکول ساخته شده است. این سریال در سال ۲۰۲۲ تولید شده است و از طریق شبکه kanal 7 نیز به نمایش درآمده است.

 

خلاصه داستان این سریال از این قراره که خانواده دیلان با خانواده باران مشکلات بسیار زیادی دارند. در ابتدای ماجرا خانواده دیلان با توجه به مشکلات و اختلافاتی که با خانواده باران داشته است برای کشتن مادر باران تلاش می کنند و بعد از تلاش های متعدد این کار را انجام می دهند و مادر دیلان کشته می شود و آتش انتقام در وجود باران و خانواده اش روشن می شود و به دنبال راهی برای انتقام گرفتن از آن ها است.

 

عموی باران نیز عاشق ثروت و پول می باشد و باران نیز در یک خانواده ی پولداری به دنیا آمده است و طبیعتا او نیز یک شخص پولدار می باشد. عموی باران ابتدا جوری رفتار می کند که انگار در کنار باران می باشد و به او کمک می کند اما در واقعیت او به دنبال مال و ثروت باران است و هر طوری که شده می خواهد آن ها را به دست بیاورد.

بیشتر مطالعه کنید  دانلود فیلم the point men

 

بعد از گذشت مدتی باران متوجه می شود که آتش انتقام به او آسیب های زیادی می زند و این به ضرر اوست و باران تصمیم می گیرد تا با دیلان ازدواج تقلبی کند تا دشمنی بین این دو خانواده نیز به پایان برسد اما وقتی این موضوع را با خانواده شان در میان می‌ گذارند آن ها مخالفت می کنند ولی باز هم آن ها ازدواج می کنند.

 

با گذشت زمان عشق تقلبی ان های به عشق واقعی تبدیل می شود و…

شرح مقاله

 

ما در این مقاله برای شما درباره سریال گلهای خونی مطالبی را ارائه دادیم که لینک دانلود سریال گلهای خونی قسمت ۹۷ در ابتدای مقاله وجود دارد می توانید از طریق این لینک اقدام به دانلود کنید.

سایت شرط بندی معتبر

حضرات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا