فیلم و سریال

دانلود فیلم سرهنگ ثریا

آموزش دانلود فیلم سرهنگ ثریا

دانلود فیلم سرهنگ ثریا با کیفیت بالا در سایت حضرات نیوز امکان پذیر می باشد. فرهنگ ثریا به کارگردانی لیلی عاج و با تهیه کنندگی جلیل شعبانی ساخته شده است و بازیگرانی همچون ژاله صامتی ، وحید آقا پور ایفای نقش کرده اند.

اگر قصد دانلود فیلم سرهنگ ثریا را دارید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

دانلود فیلم سرهنگ ثریا با کیفیت بالا

 

دانلود فیلم سرهنگ ثریا

دانلود فیلم سرهنگ ثریا با کیفیت ۳۶۰ دانلود
دانلود فیلم سرهنگ ثریا با کیفیت ۷۲۰ دانلود

خلاصه داستان

 

در یک روزی ثریا و فرزندش در یک خانه ای زندگی می کنند و همه چیز عادی است و هیچ اتفاق خاصی در این روز اتفاق نیفتاده است. بعد از گذشت چندین روز فرزند ثریا مورد هدف گروه تروریستی خطرناکی قرار می گیرد و این گروه تروریستی تمام سعی و تلاش خود را می کند تا فرزند ثریا را اسیر بگیرند و برای هدف هدی بعدی‌ شان مورد استفاده قرار دهند و بالاخره تیم تروریستی موفق می شوند و فرزند ثریا را به اسر در می آورند و ثریا از این موضوع بسیار ناراحت می شود.

 

ثریا تصمیم می گیرد تا علاوه بر پلیس خودش نیز وارد این کار شود و تمام سعی و تلاش خود را بکند تا فرزندش را از دست تیم تروریستی خطرناکی نجات دهد و برای همین کار نیز باید اقداماتی را انجام دهد و ابتدا او وارد محیط پلیسی می شود و با پلیس همکاری های زیادی می کند تا و…

بیشتر مطالعه کنید  دانلود فیلم funny games

 

اگر قصد دانلود فیلم سرهنگ ثریا را دارید لینک دانلود این فیلم در ابتدای مقاله قرار گرفته شده است و شما می توانید از طریق این لینک اقدام به دانلود کنید.

توضیحاتی درباره فیلم سرهنگ ثریا

 

فیلم سرهنگ ثریا محصول کشور ایران می باشد به کارگردانی لیلی عاج و با تهیه کنندگی جلیل شعبانی ساخته شده است. و این فیلم به مدت ۹۰ دقیقه تولید شده است و بازیگرانی مانند: وحید اقاپور ، ژاله صامتی ، دیبا زاهدی ، حمید رضا محمدی ایفای نقش کرده اند.

 

به صورت خلاصه در یک روزی ثریا و فرزندش در یک خانه ای زندگی می کنند و همه چیز عادی است و هیچ اتفاق خاصی در این روز اتفاق نیفتاده است. بعد از گذشت چندین روز فرزند ثریا مورد هدف گروه تروریستی خطرناکی قرار می گیرد و این گروه تروریستی تمام سعی و تلاش خود را می کند تا فرزند ثریا را اسیر بگیرند و برای هدف هدی بعدی‌ شان مورد استفاده قرار دهند و بالاخره تیم تروریستی موفق می شوند و فرزند ثریا را به اسر در می آورند و ثریا از این موضوع بسیار ناراحت می شود.

 

ثریا تصمیم می گیرد تا علاوه بر پلیس خودش نیز وارد این کار شود و تمام سعی و تلاش خود را بکند تا فرزندش را از دست تیم تروریستی خطرناکی نجات دهد و برای همین کار نیز باید اقداماتی را انجام دهد و ابتدا او وارد محیط پلیسی می شود و با پلیس همکاری های زیادی می کند تا و…

 

بیشتر مطالعه کنید  دانلود فیلم آناتومی یک سقوط

اگر قصد دانلود فیلم سرهنگ ثریا را دارید لینک دانلود این فیلم دیدنی در ابتدای مقاله قرار گرفته شده است و شما می توانید از طریق این لینک اقدام به دانلود کنید.

پیج اینستاگرام وحید آقا پور (بازیگر)

 

وحید اقاپور بازیگر فیلم سرهنگ ثریا به دلیل معروفیت و محبوبیتی که در بین طرفدارانش دارد در پیج اینستاگرامش هم فالور های بسیار زیادی دارد و اطلاع رسانی ها درباره فیلم های جدیدش را نیز در این پیج اطلاع رسانی می کند.

 

اگر قصد ورود به پیج اینستاگرام وحید را دارید می توانید با کلیک بر روی گزینه《 ورود به اینستاگرام وحید آقاپور 》وارد پیج اینستاگرام این بازیگر معروف شوید.

شرح مقاله

 

ما در این مقاله برای شما عزیزان درباره فیلم سرهنگ ثریا مطالبی را ارائه دادیم که لینک دانلود فیلم سرهنگ ثریا در ابتدای مقاله وجود دارد می توانید از طریق این لینک اقدام به دانلود کنید.

حضرات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا