فیلم و سریال

دانلود فیلم ابلق بدون سانسور

آموزش دانلود فیلم ابلق بدون سانسور

دانلود فیلم ابلق بدون سانسور + کیفیت عالی. فیلم ابلق ترند ترین فیلم های این روزا می باشد این فیلم محصول کشور ایران می باشد و به زبان فارسی نیز ساخته شده است و در سال ۱۳۹۹ ساخته شده و در تاریخ ۲۶ مرداد ماه در سال ۱۴۰۱ از طریق شبکه بانو فیلم و نماوا به نمایش درآمده است.

اگر قصد دانلود فیلم ابلق بدون سانسور را دارید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

دانلود فیلم ابلق بدون سانسور

 

دانلود فیلم ابلق بدون سانسور

دانلود فیلم ابلق بدون سانسور با کیفیت ۳۶۰ دانلود
دانلود فیلم ابلق بدون سانسور با کیفیت ۷۲۰ دانلود

فروش گیشه فیلم ابلق چقدر می باشد؟

 

این فیلم زیبا و دیدنی به مبلغ ۲۱ میلیارد تومان فروش گیشه داشته است.

طرح داستان

 

زنی وجود دارد که او نقش یک مادر را در این فیلم ایفا می کند. این زن به تنهایی با فرزندش در یک خانه ی متوسطی زندگی می کنند که برای این که بتوانند خرج و مخارج ها زندگی شان را به دست بیاورند باید کار کند و او نیز در یک مکانی کاری را پیدا می کند و کارش را شروع می کند اما از طرف دیگر اگر او به کارش برود فرزندش در خانه تنها می ماند و کسی نیست که از او مراقبت کند و باید کسی را پیدا کند تا از فرزندش مراقبت کند.

بیشتر مطالعه کنید  سریال آزمون زندگی قسمت ۷۴

 

بالاخره بعد از گشت و گذار متعددی یک نفر را پیدا می کند که از فرزندش مراقبت کند اما باز هم مشکلات و سختی ها ول کن نیستن دوباره مشکلات سر سختی در جلوی این زن وجود دارد. به مرور زمان بعد از گذشت زمان کمی اتفاق های نا گوار بسیار زیادی در زندگی اش رخ می دهد که این اتفاقات باعث شده است تا زندگی اش از این رو به آن رو تبدیل شود و در کل همه چیز عوض شود اما باز هم تنها چیزی که فاقد اهمیت بیشتری برای او هست فرزندش است و…

تنظیم کننده موسیقی فیلم ابلق چه کسی است؟

 

تنظیم کننده موسیقی فیلم ابلق آقای مسعود سخاوت دوست می باشد.

 

لینک دانلود فیلم ابلق بدون سانسور در ابتدای مقاله وجود دارد.

توضیحاتی درباره فیلم پر بیننده ابلق

 

فیلم ابلق با توجه به این که یکی از بهترین فیلم های ایرانی می باشد توانست در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد و سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را به دست آورده است. این فیلم به کارگردانی نرگس ابیار در ژانر درام ساخته شده است.

 

به صورت خلاصه در فیلم ابلق زنی وجود دارد که او نقش یک مادر را در این فیلم ایفا می کند. این زن به تنهایی با فرزندش در یک خانه ی متوسطی زندگی می کنند که برای این که بتوانند خرج و مخارج ها زندگی شان را به دست بیاورند باید کار کند و او نیز در یک مکانی کاری را پیدا می کند و کارش را شروع می کند اما از طرف دیگر اگر او به کارش برود فرزندش در خانه تنها می ماند و کسی نیست که از او مراقبت کند و باید کسی را پیدا کند تا از فرزندش مراقبت کند.

بیشتر مطالعه کنید  دانلود فیلم ایندیانا جونز 2023

 

بالاخره بعد از بررسی های متعددی یک نفر را پیدا می کند که از فرزندش مراقبت کند اما باز هم مشکلات و سختی ها ول کن نیستن دوباره مشکلات سر سختی در جلوی این زن وجود دارد. به مرور زمان بعد از گذشت زمان کمی اتفاق های نا گوار بسیار زیادی در زندگی اش رخ می دهد که این اتفاقات باعث شده است تا زندگی اش از این رو به آن رو تبدیل شود و در کل همه چیز عوض شود اما باز هم تنها چیزی که فاقد اهمیت بیشتری برای او هست فرزندش است و…

 

اگر قصد دانلود فیلم ابلق بدون سانسور را دارید لینک دانلود این فیلم را می توانید در ابتدای مقاله پیدا کنید.

شرح مقاله

 

ما در این مقاله برای شما درباره فیلم پر بازدید ابلق مطالبی را ارائه دادیم که لینک دانلود فیلم ابلق بدون سانسور در ابتدای مقاله وجود دارد می توانید از طریق این لینک اقدام به دانلود کنید.

سایت شرط بندی معتبر

حضرات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا