سایت های شرط بندی

دانلود فیلم queen of hearts بدون سانسور

دانلود فیلم queen of hearts بدون سانسور:

فیلم queen of hearts تنها یکی از فیلم‌هایی است که این روزها آوازه کیفیت ساخت بالایش بین دنبال کنندگان فیلم‌های سینمایی پخش شده است.

اگر شما هم درمورد این فیلم سینمایی شنیده‌اید و می‌خواهید بدانید که این فیلم سینمایی چگونه ساخته شده است و از چند و چون موارد مختلف آن خبر دار شوید، توصیه می‌کنیم این مقاله را در حضرات نیوز تا انتها دنبال بفرمایید.

این فیلم در چه کشوری تولید شده است؟

فیلم queen of hearts در کشور دانمارک تولید شده است و جزو تولیدات سینمایی این کشور محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید از دیگر تولیدات سینمای دانمارک هم استفاده کنید، می‌توانید به سایت‌های دیگر مراجعه کنید.

کشور دانمارک جغرافیای جالبی دارد و سازندگان در فیلم queen of hearts توانسته‌اند از این امتیازات برای ساخت این فیلم سینمایی بهره بگیرند.

فیلم سینمایی queen of hearts چه سالی تولید شده است؟

این فیلم سینمایی تولید سال ۲۰۱۹ است و حدود چهار سال است که اکران شده است. فیلم queen of hearts یکی از تولیدات جدید دنیای فیلم و سینما است.

باید بگوییم که در سال ۲۰۱۹ خیلی از تکنولوژی‌های جدید تولید فیلم و سینما پیشرفت داشته است و از این تکنیک‌های نوین در ساخت این فیلم استفاده شده است.

بیشتر مطالعه کنید  صداتو قسمت 6 با لینک مستقیم

نظرات درمورد فیلم چگونه بوده ایکی از مواردی که درمورد یک فیلم سینمایی مطرح می‌شود نظر منتقدین و تماشاگران درمورد فیلم سینمایی است که در ادامه بیان می‌کنیم.

نکته مهمی که در این مورد وجود دارد این است که: این فیلم سینمایی توانسته است تشویق منتقدین را درمورد بخش‌های مختلف جذب کند.

سوابق فیلم سینمایی queen of hearts در جشنواره‌ها:

این فیلم سینمایی به نوعی نماینده سینمای دانمارک بوده است که در جشنواره‌هایی از طرف سینمای کشور دانمارک شرکت کرده است و کاندیدای جوایز مختلفی هم شده است.

فیلم queen of hearts در نود و دومین دوره بهترین فیلم‌های خارجی زبان از طرف کشور دانمارک شرکت کرد ولی نتوانست وارد فهرست جوایز اسکار نهایی بشود.

فیلم queen of hearts

داستان فیلم ملکه قلب‌ ها درمورد چیست؟

این فیلم زندگی زنی میانسال را روایت می‌کند که شغل او توان‌بخشی در دادگاه ها و… است. او با افرادی سر و کار دارد که مورد ضرب و شتم و یا سوء استفاده جنسی قرار گرفته‌اند.

این زن یک کودک دوساله هم دارد که دختر است. او همچنین در ازدواج دومش همسر یک مردی شده است که او هم از ازدواج قبلی خود یک پسر دارد. این پسر در فیلم queen of hearts مبتلا به اختلالات شده است و مشکلاتی در مدرسه دارد.

این پسر مشکلاتی را برای خانواده به وجود می‌آورد و حتی از آن‌ها دزدی هم می‌کند. کاراکتر خانم متوجه می‌شود ولی سکوت اختیار می‌کند و دردی پسر را برای پدرش علنی نمی‌کند.

خلاصه فیلم queen of hearts چیست؟

گفتیم که این فیلم روایت زندگی یک زن پخته است که یک زندگی جدید را تشکیل داده است. پسر همسر این زن به‌خاطر اینکه او دزدی پسر را لو نداد به او وابستگی پیدا می‌کند.

بیشتر مطالعه کنید  دانلود اهنگ سامان جلیلی هوس

رفتار پسر یا دختر زن هم بهتر می‌شود و یک وابستگی بین پسر و نامادری‌اش ایجاد می‌شود که باعث بهتر شدن اختلالات پسر به صورت مقطعی می‌شود.

درادامه فیلم چالش‌هایی پیش روی این خانواده قرار می‌گیرد که درنهایت امکان صحیح حل کردن این موارد وجود ندارد.

فیلم queen of hearts را چگونه دانلود کنیم؟

شما می‌توانید برای دانلود این فیلم سینمایی به انواع سایت‌هایی دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی مراجعه بفرمایید.

توجه کنید که این فیلم دو نسخه سانسور شده و سانسور نشده دارد و می‌توانید هر دو نسخه را در سایت‌ها پیدا کنید. سانسور در روند جریانات این فیلم تاثیرات زیادی دارد.

دانلود فیلم queen of hearts با کیفیت‌های مختلف:

در انواع سایت‌ها و نرم افزارهای پخش فیلم شما می‌توانید کیفیت‌های متفاوتی از این فیلم را مشاهده بفرمایید. البته توصیه می‌کنیم که کیفیت بالای آن را دانلود بفرمایید.

معمولا کیفیت فول HD بالاترین کیفیت است که می‌توانید در سایت‌هایی مختلف پیدا کنید.

فیلم queen of hearts با زیرنویس چسبیده:

مشاهده این فیلم سینمایی با زیرنویس چسبیده می‌تواند تجربه جالبی باشد که برای تماشاگران این فیلم اتفاق می‌افتد.

توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید این فیلم سینمایی را با زیرنویس چسبیده مشاهده کنید، پیش از دانلود چک‌کنید که حتما زیر نویس همراه فیلم باشد. این فیلم را می‌توانید در حضرات بت دانلود کنید.

درنتیجه شما می‌توانید از طرق مختلفی برای دانلود فیلم queen of hearts اقدام کنید. این فیلم سینمایی داستان بسیار جالبی دارد و نظرات اکثر تماشاگران درمورد این فیلم بسیار مثبت بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا