رپ فارسیرپ و هیپ هاپ

دانلود آهنگ ماه کامل تتلو

آموزش دانلود آهنگ ماه کامل تتلو

سایت شرط بندی معتبر

آهنگ ماه کامل یکی از بهترین و محبوب ترین و البته معروف ترین آهنگ های ایرانی می باشد که این آهنگ طرفداران بسیار زیادی دارد و این آهنگ بسیار معروف متعلق به یک خواننده بسیار معروفی به اسم امیر تتلو می باشد.

امیر تتلو که یکی از بهترین خوانندگان رپ ایرانی می باشد در ۳۰ شهریور ماه در سال ۱۳۶۶ شمسی در شهر تهران و در کشور ایران به دنیا آمده است و او در حال حاضر ۳۵ سال سن دارد و اسم اصلی و یا واقعی او امیرحسین مقصودلو می باشد.

دانلود آهنگ ماه کامل با کیفیت ۳۲۰

کاربران عزیزی که می خواهند آهنگ ماه کامل را با کیفیت ۳۲۰ دانلود کنند می توانند با کلیک بر روی گزینه 《 دانلود آهنگ زیر نخلا با کیفیت ۳۲۰ 》این آهنگ بسیار محبوب و پر طرفدار را با کیفیت ۳۲۰ دانلود کنند.

دانلود آهنگ ماه کامل با کیفیت ۱۲۸

کاربران گرامی که می خواهند آهنگ ماه کامل را با کیفیت ۱۲۸ دانلود کنند می توانند با کلیک بر روی گزینه 《 دانلود آهنگ ماه کاما با کیفیت ۱۲۸ 》این آهنگ بسیار محبوب و پر طرفدار را با کیفیت ۱۲۸ دانلود کنند.

آهنگ ماه کامل متعلق به کدام خواننده می باشد؟

این آهنگ بسیار پر طرفدار و محبوب ایرانی متعلق به یکی از بهترین و معروف ترین خواننده رپ ایرانی به اسم امیر تتلو می باشد که شما کاربران گرامی اگر قصد دانلود این آهنگ محبوب و معروف را با کیفیت های مختلف دارید می توانید با کلیک بر روی گزینه مشخص شده در بالا این آهنگ محبوب را دانلود کنید.

بیشتر مطالعه کنید  دانلود اهنگ همه جوره هست لیتو

بیوگرافی امیر تتلو خواننده آهنگ ماه کامل

امیر تتلو که یکی از بهترین و محبوب ترین و البته معروف ترین خواننده های رپ می باشد در سال ۱۳۶۶ شمسی در ۳۰ شهریور ماه در شهر تهران و در کشور ایران به دنیا آمده است که امیر تتلو در حال حاضر ۳۵ سال سن دارد.

اسم اصلی و یا اسم حقیقی او امیرحسین مقصودلو می باشد که او به اسم امیر تتلو معروف شده است و امیر تتلو درس خود را تا دیپلم خواند و دیگر درس خود را ادامه نداد و بعد از این زندگی کارگری خود را آغاز کرد.

امیرحسین مقصودلو و یا امیر تتلو در یک خانواده ۵ نفری به دنیا آمده است که او کوچک ترین عضو این خانواده می باشد و او تنها دو خواهر بزرگ تر از خودش دارد و او به مدتی به علت شغل پدرش در شهر رشت زندگی کرد  و در آن شهر یکی از خواهرای امیر تتلو ازدواج کرد و در آن شهر ماندگار شد.

پدر امیرحسین مقصودلو و یا ملقب به امیر تتلو که اسم او محمد تقی است در سال ۱۳۸۴ شمسی وقتی که تنها ۵۰ سال سن داشت درگذشت اما مادر او به اسم خانم فریده واثق در حیات است .

امیر تتلو علاقه ی زیادی به درس و تحصیل نداشت و به دلیل شرایط خانوادگی آن ها امیر تتلو مجبور شد در نو جوانی خود کارگری انجام دهد و او علاوه بر انجام شغل کارگری در دوران نوجوانی در سوپرمارکت و در کارگاه نجاری نیر کار کرده است.

بیشتر مطالعه کنید  دانلود اهنگ هنوز تتلو ام جی

امیر تتلو به صورت کاملا جدی فعالیت خود را در سال ۱۳۸۲ شمسی وقتی که تنها ۱۶ سال سن داشت آغاز کرد و شروع به خواندن موسیقی و یا آهنگ پاپ کرد و سپس او به خواندن آهنگ رپ علاقه مند شد و بعد از آشنایی با حسین تهی گروه  TNT را تشکیل دادند و این گروه آن ها بسیار معروف کرد.

امیر تتلو بالاخره به صورت کاملا رسمی در بهمن ماه ۱۴۰۰ با خانم سحر قریشی که او نیز یکی از بهترین بازیگران ایرانی می باشد وارد رابطه ای عاشقانه شد و بالاخره ازدواج کرد.

حضرات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا