سایت های شرط بندی

دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند

اگر شما هم دنبال دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند هستید، باید بگوییم که سایت درستی را انتخاب کرده‌اید. تا انتها این مقاله را در حضرات نیوز دنبال کنید تا در انتها این موزیک را دانلود بفرمایید.

بیوگرافی سوگند:

ابتدا به معرفی خواننده این ترک می‌پردازیم. سپس می‌توانید در منابع مختلف به دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند بپردازید.

سوگند خواننده مشهور سبک رپ و هیپ هاپ فارسی است که نام کوچک خود را به‌عنوان نام هنری‌اش برگزیده است‌. سوگند سهیلی متولد سال ۱۳۶۶ در شهر اصفهان است.

پدر او مربی سازهای موسیقی ایرانی ازجمله سنتور و پیانو بوده است. همچنین پدربزرگ سوگند از سمت مادری هم شاعر و‌نوحه سرا بوده است و این قریحه از کودکی در سوگند جود داشته است.

دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند

مهاجرت سوگند درکودکی:

باید بگوییم که سوگند سهیلی در سال ۱۳۷۱ ایران را به مقصد آلمان ترک کرده است. او تنها یک برادر دارد که از خودش کوچک‌تر است. آن‌ها به شهر ویسبادن مهاجرت کردند.

سوگند در آن‌جا به محیط به خوبی وفق پیدا کرد و توانست از ۹ سالگی به‌طور جدی موسیقی را با پدرش آغاز کند. به‌طور مشخص آموزه‌های پدرش روی شکل‌گیری شخصیت هنری او تأثیر بسیاری داشته است.

تاثیری که تا به امروز که شما به‌دنبال دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند هستید، در آثارش هویداست.

شروع به کار سوگند:

او از اوایل دهه هشتاد یعنی سال ۱۳۸۴ که فقط ۱۸ سال سن داشت، فعالیت خودش را آغاز کرد‌. او وارد لیبل انتقام شد و با فریناز که او هم یک رپر بود، کار کرد.

بیشتر مطالعه کنید  دانلود فیلم pleasure 2021 تاینی موویز بدون سانسور

پس این سوگند راه خودش را بهتر پیدا کرد و به‌عنوان همخوان با رپرهای دیگر همکاری کرد. او با رپرهای مشهوری مثل حصین، صادق، پیشرو، عرفان و… کار کرده است.

او سپس در سال ۱۳۹۳ تصمیم گرفت که مدتی را به ایران برگردد و فعالیتش را در داخل کشور پیگیری کند. درنتیجه به ایران برگشت که یکی از نتایج این برگشت موجب دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند برای طرفداران شد.

دستگیری سوگند:

یکی از مهم‌ترین حواشی زندگی این خواننده جوان، دستگیری در ایران است. او یک سال پس از بازگشت به ایران دستگیر شد و متاسفانه تنها به قید وثیقه آزاد شد.

او مجبور شد تا سه سال را در ایران سپری کند و به محض آزاد شدن پاسپورتش دوباره در سال ۱۳۹۷ به آلمان بازگشت.

سوگند در مدت این سه سال مشغول به تمرین تئاتر و آموزش آواز به‌طور خصوصی شد که متاسفانه حتی از این فعالیت او هم ممانعت سختی به عمل آمد سوگند درمورد مدت حبسش مصاحبه‌های تکان دهنده ای داشته است.

 ازدواج سوگند:

شاید برای شما هم جالب باشد که پیش از دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند بخواهید درمورد ازدواج این رپر مستعد کشورمان اطلاعاتی داشته باشید.

سوگند پس از بازگشتش به آلمان، خیلی سریع با امیرعلی خسروجردی ازدواج کرد. همسر او هم یک رپر است که با نام هنری زخمی شناخته می‌شود.

سوگند از این ازدواج یک پسر دارد که نام او هم میراث است.

ادامه فعالیت‌های سوگند:

سوگند همچنان فعالیت‌های خودش را ادامه داد. شما ما‌توسند علاوه بر دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند، موزیک ویدیوهای جدیدی این خواننده ازجمله موزیک ویدیو ترک‌ باران را هم دانلود بفرمایید.

بیشتر مطالعه کنید  انواع بازی انفجار در بت فوروارد

مسولیت‌هایی مثل هم داری و بچه داری باعث نشده است که عشق سوگند به موزیک و ترانه سرایی سرد شود و او همچنان به فعالیت ادامه می‌دهد. حتی با وجود همسرش فعالیت‌های او بیشترهم شده است.

او ترک‌هایی را به همراه همسرش ریکورد کرده است که برای دانلود آن‌ها می‌توانید به پلتفرم‌های مختلفی مراجعه بفرمایید.

دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند:

شما می‌توانید برای دانلود این موزیک ویدیو که از کیفیت ساخت خوبی دارد، به انواع پلتفرم‌ها، کانال‌های یوتیوب و… مراجعه بفرمایید.

دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند

مصاحبه‌های سوگند:

سوگند به واسطه محبوبیت فراوانی که بین مردم دارد، باعث شده که مخاطبان بخواهند او را بیشتر بشناسند و به همین دلیل هم مصاحبه‌های بسیاری یا این خواننده صورت گرفته است.

او در این مصاحبه‌ها با زبان خیلی دوستانه درمورد خصوصیت‌های رفتاری و انواع خاطره‌ها و تجربه‌هایش می‌گوید که برای علاقمندان بسیار جالب است.

سبک کارهای موسیقایی سوگند چگونه است؟

پیش از دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند لازم است بدانید که کارهای سوگند تنها در سبک رپ و هیپ هاپ خلاصه نمی‌شود.

سوگند هرگز خودش را تنها به یک طیف محدود نکرده است. او حتی در سبک سنتی هم ترک دارد. ترک دلم یک نمونه از کارهای سنتی اوست.

درنهایت شما می‌توانید در انواع سایت‌ها و کانال‌های موسیقی و سایت حضرات نسبت به دانلود موزیک ویدیو تهران سوگند اقدام بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا