بیوگرافی

هوتن شکیبا

بیوگرافی هوتن شکیبا

هوتن شکیبا از شناخته شده ترین بازیگران ایرانی محسوب می شود که طرفداران زیادی را دارد او در ۲۴ خرداد ماه و در سال ۱۳۶۳ در شهر تهران به دنیا آمده است او تحصیلاتش را بعد از گذراندن دوران مدارس در دانشگاه سوره و دانشگاه هنر به پایان رساند و در همان دوران نیز وارد عرصه بازیگری شد.

اگر قصد دریافت اطلاعات بیشتری را درباره هوتن شکیبا دارید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

بیوگرافی هوتن شکیبا

 

آقای هوتن بزرگ شده شهر سنندج است و در ۲۴ خرداد ماه سال ۱۳۶۳ نیز در شهر تهران به دنیا آمده است او در دوران کودکی اش نیز علاقه ی شدیدی به بازیگری داشت و همیشه یکی از آرزو هایش این بود که بتواند در آینده به یکی از موفق ترین بازیگران ایرانی تبدیل شود و در بسیاری از فیلم ها بازیگری کند. هوتن خیلی تلاش کرد تا وارد عرصه بازیگری شود و بالاخره بعد از سعی و تلاش های بسیار فراوان توانست وارد این عرصه شود و در آن فعالیت کند.

 

آقای هوتن شکیبا تحصیلاتش را نیز به صورت کامل به پایان رسانده است و بعد از این که دوران مدرسه اش تمام شد وارد دانشگاه سوره و دانشگاه هنر شد و در آن جا به تحصیلاتش ادامه داد لازم به ذکر است که آقای هوتن جزو شاگردان ممتاز کلاس ها بود و به درس نیز علاقه داشت اما عرصه بازیگری را نیز در آن دوران شروع کرد.

بیشتر مطالعه کنید  آریا کئوکسر

 

هوتن شکیبا در سال ۱۳۸۱ وقتی که ۱۸ سال سن داشت وارد عرصه بازیگری شد و از آن موقع تا به الان نیز تمام سعی و تلاش خود را انجام داده است تا بازیگری بسیار خوبی را انجام دهد و باعث خوشحالی طرفدارانش شود. طبق مصاحبه ای که با آقای هوتن داشتیم او گفت که در دوران کودکی ام وقتی که بازیگران فیلم ها را می دیدن حسودیم می شد و همیشه می خواستم به یکی از آن ها تبدیل شوم و در فیلم ها بازیگری کنم و برای رسیدن به این هدفم خیلی تلاش کردم تا بالاخره در سن ۱۸ سالگی ام وارد این عرصه شدم و بازیگری را آغاز کردم.

 

از معروف ترین سریال و فیلم هایی که هوتن در آن بازیگری کرده است می توان به سریال لیسانسه ها اشاره کرد این فیلم در تلویزیون ایران بسیار محبوب است و علاقه مندان زیادی را نیز دارد که هوتن با نشان دادن استعداد خود در صنعت بازیگری توانست در این فیلم نیز خوش درخشد و از طریق آن هم طرفداران زیادی را به خود جذب کند و در حال حاضر هوتن جزو بازیگران معروف ایرانی محسوب می شود.

 

ما برای شما کاربران تا به این لحظه تمام اطلاعات لازم درباره هوتن شکیبا را برای شما توضیح دادیم و تمام سعی و تلاش خود را انجام داده ایم تا به بهترین و واضح ترین شکل برای شما توضیح دهیم امیدواریم تا به الان از مطلب ها استفاده کرده باشید و با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا اطلاعات دیگر و مفیدی را نیز برای شما کاربران ارائه دهیم و تیم حضرات نیوز امیدوار است که تمام مطالب های نوشته شده برای شما مفید باشد.

بیشتر مطالعه کنید  فرشاد سایلنت (Farshad Silent)

پیج اینستاگرام هوتن شکیبا

 

بازیگر معروف ینی هوتن به دلیل محبوبیتی که در بین طرفدارانش دارد در پیج اینستاگرامش هم فالور های بسیار بالایی دارد و اطلاع رسانی ها در رابطه با فیلم های جدیدش یا اتفاقاتی که در زندگیش میفتد را نیز در این پیج اطلاع رسانی می کند‌.

 

اگر قصد ورود به پیج اینستاگرام هوتن را دارید می توانید با کلیک بر روی گزینه《 ورود به اینستاگرام هوتن شکیبایی 》وارد پیج اینستاگرام این بازیگر معروف ایرانی شوید.

شرح مقاله

 

ما در این مقاله برای شما کاربران درباره هوتن شکیبا مطالبی را ارائه دادیم و تمام اطلاعات لازم درباره این موضوع در این مقاله گفته شد.

حضرات نیوز

دکمه بازگشت به بالا